Slovo je zodpovedné za to, kto si, čo si dosiahol a čo ešte môžeš dosiahnuť.

Home  >>  Blog  >>  Slovo je zodpovedné za to, kto si, čo si dosiahol a čo ešte môžeš dosiahnuť.

Slovo je zodpovedné za to, kto si, čo si dosiahol a čo ešte môžeš dosiahnuť.

5
Aug,2014

1

„Na počiatku bolo slovo.“ Tento citát pozná väčšina z nás. Dovolím si však doplniť :

Na počiatku bolo, je a bude slovo.  

  Zamyslel  si sa niekedy nad tým, že práve slová a to, čo je za nimi – ich význam, ako ich chápeš, čo za nimi vnímaš a cítiš formuje a deformuje tvoj sveta život, ktorý žiješ?   Všimol  si si, že všetko, čo sa ti živote deje, či je to negatívne , či pozitívne, vieš pomenovať prostredníctvom slov?   Taktiež vieš pomenovať cez slová aj to, čo si v živote želáš, čo chceš dosiahnuť, čo chceš vlastniť, čo chceš zažiť . A cez slová mi vieš obratom vysvetliť a aj pomenovať prečo to ešte nemáš, prečo si to nedosiahol… Však je to tak.

Čo tým chcem povedať?

  Predstav si, že existuje spôsob, ktorý ti vie extrémne rýchlo zmeniť prostredníctvom slov tvoje vnímanie sveta a tým zmeniť tvoju realitu a tvoj život.

Čo je tvojou úlohou, pokiaľ chceš zmeniť svoj život?

 1. Popíš si to, čo skutočne chceš /auto, jachtu, manželku, dovolenku, sebadôveru, lásku, detičky…/ – pusti si uzdu svojej fantázii – lebo možné je všetko /pokiaľ ti toto tvrdenie nesedí, je za tým len strach, aj keď s tým nemusíš súhlasiť/ Keď si to nevieš predstaviť /opäť je za to zodpovedné tvoje podvedomie/ polož si otázku : Aké by to bolo keby, som mal jachtu, manželku, detičky, či čokoľvek iné… Takto položená otázka ťa pustí ďalej v tvojich predstavách toho, čo chceš. 2. Popíš to, čo ti v tom bráni, že to dodnes nemáš, že to necítiš– /týmto nastolíš pravdivý pohľad na danú vec a tým nájdeš skutočný dôvod toho, prečo to nemáš/. Napr. nemám peniaze, nenašiel som tú pravú, neverím si, bojím sa… 3. Vyraď zo svojho slovníka slová, ktoré nekorešpondujú s tým, čo chceš.  Toto je ťažší variant riešenia, lebo bojuješ so svojím podvedomím, ktoré je podstatne a to 1.000.000 krát silnejšie a rýchlejšie. Mne sa to trvalo cca 5 rokov 4. Použi techniku Totálnej zmeny tvojho života – MYL, s ňou sa mi to podarilo za 1 mesiac . Áno dobre vidíš JEDEN mesiac mi trvala úplná zmena vnímania môjho života. MYL prehodila môjho „autopilota“ na to čo chcem. Bližšie informácie o MYL nájdeš TU.

Je len a len na tebe, čo v živote chceš.

V tomto je život skutočne nádherný a spravodlivý.

Môžeš svoj život tvoriť vedome, ako aj nevedome.

Avšak to kde si, nie je vecou náhody, rodičov, prostredia, či iných výhovoriek a ospravedlnení. Je to len odraz toho, čo máš v hlave. A to je niekedy bolestivé zistenie.  

Čím to skôr pochopíš, tým skôr budeš žiť to, čo skutočne chceš.

A mojou úlohou je informovať ťa, že existuje niečo, čo ti tvoj život pomôže zmeniť NAOZAJ.

©RasťoKmeť

Like what you read? Share it with your friends...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Buffer this pagePin on Pinterest0Email this to someonePrint this page

One Comment so far:

  1. adolf staubert píše:

    som zvedavy””””””””””

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *