Sila vizualizácie…

Home  >>  Blog  >>  Sila vizualizácie…

Sila vizualizácie…

12
Feb,2015

0

Poznáš VISION BOARD? V slovenčine niečo podobné, ako nástenka túžob a snov.

Častokrát sme niečo podobné používali ako malé deti – bolo to pre nás prirodzené. Čo sme chceli, to sme si vystrihli, niekam nalepili … v podobe obrázku, resp. maľby…
Vieš, čo je skutočne zaujímavé?

Je dokázané, že až 95% vecí, snov, túžob, cieľov a vízií, ktoré sú takto znázornené na pomyselnej tabuli snov sa skutočne splní…Všetko to, čo skutočne chceš daj na tabuľu, alebo obyčajný list papiera v podobe obrázkov, výstrižkov či fotografií.

Umiestni si to niekde, kde to máš častokrát pred očami, resp. stačí len v Tvojej blízkosti. V práci, doma v pracovni, v Tvojom osobnom kútiku. Zvyšok urobia za Teba Tvoji tajní spojenci – Tvoja hlava a Tvoje podvedomie.

Ešte jeden tip:

Isto používaš tablet, mobilný telefón, alebo PC? A čo máš nastavené v nich, ako pozadie? Je to Tvoj sen, túžba, či výzva? Áno? Skvelé máš opäť 95% pravdepodobnosť, že to dosiahneš. Nemáš tam nastavené nič, čo súvisí s tým, čo chceš? Tak to jednoducho zmeň. Je to tak jednoduché a zároveň úžasné.

Využi tieto možno naivné, avšak extrémne účinné podporné nástroje ako dosiahnuť to, čo skutočne chceš.

Stačí Ti na to pár minút.

RastoKmet
“možné je všetko”

pozri moje ďalšie projekty:
www.stastnedomy.sk, www.domy-projekty.sk, www.dreveneskelety.eu
www.lepsizamestnanec.sk, www.tucnota.sk, www.chcemviacpenazi.eu

Chceš s tým pomôcť a poradiť? Kontaktuj ma…

Like what you read? Share it with your friends...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Buffer this pagePin on Pinterest0Email this to someonePrint this page

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *